Jak odstranit otok nohy artrózou

Pro orální podání: zmírnění zánětu a eliminace usazenin soli

• Zametací můstek:
vzít lékárnu tinkturu šavle neboPřipravte si sám: 50 gramů oddenky mochna (lékárna obal) nalijte 0,5 litru vodky, trvají po dobu 2-3 týdnů v temném, ale ne chladném místě. Pravidelně třepe nádobu se směsí, napněte a vytěsněte suroviny. Vezměte 1 polévkovou lžíci. lžíci tinktury v 1/4 šálku vody. To na pultě můžete ještě dělat tření v noci.

• Kořen slunečnice:
1 šálek sušených práškových slunečnicových kořenůnalijte 3 litry vody a vařte po dobu 3 minut, trvejte na hodinu, napněte. Infuzní roztok uchovávejte v chladničce a vypijte 1 sklenku 3-4krát denně půl hodiny po jídle. Pak stejný kořen znovu nalít 3 litry vody a vařit po dobu 5 minut, trvají na hodině, napětí. Infuze znovu, vypijte 1 sklenku 3-4 krát denně. Naposledy nalijte 3 litry vody, varte 10 minut, zopakujte všechny akce.

• Bílá vrba: 2 hodiny nakrájené malé větvičky vrby bílé (můžete sbírat a zima) nalijte 2 šálky vařící vody, nechte na mírném ohni po dobu 5-7 minut, trvají na tom, v termosce po dobu 3-4 hodin, kmen vývar a přidejte převařenou vodou na původní objem. Vezměte 1/4 šálku vývaru 3-4krát denně za půl hodiny před jídlem.

• Lilac: naplňte rozkrájenou ľadovou ledvinu 2/3 objemu, naléváme vodku na krk, trváme 2 týdny na tmavém, ale ne studeném místě a pravidelně protřepáváme džbán. Vezměte jednu lžičku tinktury v 1/4 šálku vody dvakrát denně po jídle a vteřinu protřepejte infuzi nemocnými klouby.
Lilac je jedovatý, takže správně dodržujte dávkování!
Během léčby jsou kontraindikace akutní, kyselé pokrmy, nákroky a uzené výrobky. Potraviny by měly být převážně mléčné a zeleninové, jinak nebude mít žádný účinek.

Pro vnější použití: anestetizujte a odstraňte otoky

• Lékárna Bischofite. Předhřívejte nohu v umyvadle horkou vodou a kyčelní nebo kolenní klouby zahřívejte po dobu 5-7 minut a pak osušte pokožku. S lehkými pohyby trochu trochu rozetřete do pokožky, položte na vrchní stranu gázu navlhčenou ve stejném roztoku, poté kryt s plastovým obalem, vrchní část s teplým šálkem. Postupujte v noci. Dopoledne odstraňte komprese, důkladně omyjte pokožku teplou vodou, osušte ji měkkým hadříkem. Proveďte nebo proveďte během dne kurz 8-10 procedur.

■ Na více kloubů současně nekomprimujte!
■ Použití je kontraindikováno v případě podráždění pokožky a škrábanců.

• Olej z oleje: Ohřejte nemocný kloub s ohřívačem nebo balíčkem vyhřívané mořské soli. Třepe se olejem z oleje, pak jej zabalte teplým vlněným šálkem nebo šálkem.
• Chmelové šištice: rub 2 polévkové lžíce. lžíce vyschnout chmelové hlávky se 50 g vazelíny farmacie. Třít bolavé klouby přes noc, a pak se jim zábaly teplé šály nebo šátky.
• Zelí listí: obal zahnat přes noc s listovým zelím, vrchol s celofánem a vlněným šálkem. Podržte 3-4 hodiny nebo stlačte v noci.
• Křen: čerstvě broušená křenová kaše se rozloží na hustou tkaninu a nasadí se na nemocný kloub, vrchol s celofánem a fixuje se obvazem. Postupujte v noci.
• Ředkvičky Ogorodnaya: čerstvě nastrouhaného černou ředkev kaše leží na tlustou tkaninou, a pak aplikovat na postiženého kloubu, vrchní kryt s plastovou fólií, zajištění obvaz. Postupujte v noci.
• Zelené listy: vaříme kořeny řepů, dokud měkké, nepoužíváme vlákninu na hustou tkaninu a na noční nožičku nasadíme nemocný kloub. Obal s plastovým obalem a teplou šatkou.
• Topol černý, ledviny: 1 část obličeje protřepte se 4 díly sádla (v nepřítomnosti můžete vyměnit roztavené máslo), uložit do ledničky. Vypláchněte bolestivé klouby v noci.