Jak dlouho trvá otok po rinoplastice?

Nosu, stejně jako jakékoliv jiné plastické chirurgie je doprovázeno přítomností otoky a modřiny, ale naštěstí jsou, a krásný nos nyní navždy.

Podívejme se podrobně na to, co čeká na nos po rinoplastice.

 1. Sádra po rinoplastice.
  Po rhinoplastice dostanete omítku, kterou vybude nosit po dobu 7 dnů. Upozorňujeme, že třetí den bude nejsilnější otok, ale neměl by být vyděšený. To je normální průběh pooperačního období.
 2. Po sádře, někde na 10. den můžete už jít na lidi a cítit se pohodlněji. Přibližně po 3 měsících se však po rinoplastice udrží edém.
 3. Kostice po rinoplastice jsou běžné. Do konce druhého týdne obvykle není tak zřejmé.
 4. První měsíc po plastika nosu už může dýchat volněji. Namažte olivový olej jemně vatovým tamponem nosní dírky, co nejdříve léčit rány.
 • vyfoukněte nos (asi měsíc);
 • zapojit se do nat. cvičení (1 měsíc);
 • brýle (3 měsíce!);
 • jít do sauny (asi 3 měsíce);
 • jít na solárium (asi 3 měsíce).

Doporučujeme spát na zádech v prvním měsíci, vyhýbat se podchlazení a stříkat nos s Aqua Maris.

Po šesti měsících je otok téměř neviditelný.

Po rinoplastice bude špička nosu trvat nejdéle po operaci. Malá modřina na tomto místě se uskuteční za 6 měsíců.

Konečné zotavení po rinoplastice se bude pozorovat měsíce po sedmi po operaci. Všechny modřiny a otoky zmizí a uvidíte nos, o kterém jste tak snili.

Rehabilitace po rhinoplastice děsí každého, aleVětšina našich pacientů se domnívají, že to stojí za to. Jeden z našich pacientů, řekl: „Je lepší, když utrpěl několik měsíců, než půjdu do konce života s velkým zahnutým nosem. Důsledky rhinoplasty se nebojí, pokud víte, že brzy budete mít hezký nos. "