Uvolněte bolest a otok v křečových žilách

Pokud víte, jaké jsou křečové žílyhluboké anatomické hledisko, příčin a mechanismu výskytem křečových žil. je jasné, že to je prakticky nevyléčitelné onemocnění, které může být zastaven pouze chirurgicky. Jak to není smutné, ale pravdivé. Za prvé, křečové žíly mohou mít obavy o mladé ženě pouze jako estetické, kosmetické vady, ale později, s věkem, proces pokračuje, a tam jsou otoky, bolest, těžkost v nohách, kromě toho, že může být velmi nebezpečné a tromboflebitidy - tromboembolie.

V tomto článku budeme hovořit o léčbě varikózních žil doma, ale čtenář by měl pochopit, že:

Konzervativní metody léčby křečových žilcož znamená pouze jako podpůrnou terapii před a po operaci, žádný krém, žádná masť, žádné mléko, nemůže pomoci změnit tlak v hlubokých žilách dolních končetin.

Nosní kompresní spodní prádlo s křečovými žilkami. určitě působí i pozitivní vliv dostatečně účinné, ale i jako prevenci progrese k pozastavení křečové žíly a dále vzhled křečových žil (viz. při léčbě křečových žil).

Varianty podvodu a podvádění pacientů s křečovými žilkami

  • "Osobní flebolog" a "bez křečových žil"

Rád bych varoval naše čtenářeNedostali jsme se podvod lokalit propagovaných v reklamních sítí, internet, který nabízí jedinečné kola s kouzelným způsobem, jak se zbavit křečových žil pod názvem „Personal phlebologist“ a „žádné křečové žíly“ - toto je skutečný podvod naivní občané. Na těchto discích kromě cvičení s křečovými žilami nemají žádné informace o léčbě křečových žil. Skutečně jednoduché cvičení může pomoci snížit tíhu v nohách, odstranit otoky, ale to je zcela zdarma najít na každém místě křečových žil.

  • Léčba křečových žil s pijavicemi

Léčba křečových žil s pijavicemi je také nejvícelékaři považují šváb a podvádění. Mnoho pacientů, kteří nevědí podstatu onemocnění, zaměří křečové žíly s tromboflebitidou a věří, že s varikózní krví by měla být "zředěna" a pijavice pomáhají v tomto. Pokud má člověk tromboflebitidu, je lepší použít bezpečné léky, které podporují ztenčení krve. A s křečovými léky s pijavice může přispět k rozvoji alergické dermatitidy, trofických vředů, po kousnutí často zůstávají pigmentované skvrny.

  • Lékařský výrobek "Botfort" nebo "Varifort"

Společnost "Zdravá" inzeruje lékařský výrobek„Varifort“ - také prodávat čistou vodu, v reklamě na tento lzhesredstva preputany příčinných mechanismů křečových žil. Fráze „k odstranění příčiny křečových žil - krevních sraženin, měli byste odstranit kladný náboj z krevních sraženin, a těmi, rozpustit je, vzhledem k sférických skleněných korálků uvnitř vysoké botě“ - nikdo jiný než bludy nebude jméno. Krevní sraženiny nejsou příčinou křečových žil, a vice versa během prodloužené varixy, komplikace může být trombóza, krevní sraženiny někdy tvořit, ale bez varixů. A skleněné korálky a biologické elektřiny v těle mají zcela odlišné fyzikální vlastnosti.

Krémy, masti, krémy - pomáhá zmírnit bolesti, otoky, ale nezmenšují dilatační žíly

Nejúčinnější bylinný přípravek, který pomáhá zmírnit únavu v nohách, snižuje otok - je kůň kaštan. Proto, pokud chcete vybrat krém, mast zkřečové žíly, vyberte léky, které obsahují extrakt z konopího kaštanu. Zde je několik tipů, jak tento lék užívat k léčbě křečových žil doma:

  • Co nejlépe rozemlet ovoce kaštanuroztaví se na vnitřním tuku z vepřového vodního koupele a přidá se směs kaštanu v poměru 1/1. Tato kompozice může lubrikovat dilatační žíly a křečové žíly.
  • Suché květiny kaštanu konského 50 g. Nalijte 500 ml. vodka, trvejte 3 týdny, vysušte. použijte tuto infuzi za 2 až 30 kapek před jídlem.
  • Skartujte plody kaštanu, přidejte alkohol zVýpočet 2 šálků alkoholu 2 polévkové lžičky kaštanu, trvá 10 dní, pravidelně se protřepává, zatíží. Vezměte 20-30 čepice. tinktura 2-3 r / den před jídlem, po 20 dnech, poté 10 dní a opakujte kurz.

Jedná se o recepty, které naši předchůdci používali,kdy nebylo možné použít rostlinné výtažky, které dnes lze nalézt v mnoha krémách. Takže například gaštan koně v různých dávkách je v následujících krémách, které lze zakoupit buď v obchodě nebo v lékárně.

Krém Auchan Uklidňující- Můžete použít Aushan nožní krémUklidňující, jako součást, která má levandule a jírovce, směšnou cenu si můžete koupit v Auchan obchodech, podle názoru mnoha lidí, to má zjevnou uklidňující účinek, odstraňuje únavu, těžkost v nohách, ale opět jsme na vědomí - nemůže vyléčit křečových žíly, pouze symptomaticky zmírnit podmínku na konci dne. Hlavním účinkem tohoto krému v anestézii a odstranění gravitace, ke které dochází v důsledku extrakt z jírovce.

Krémový balzám Chaga- Krém na nohy s kaštanem, prodávanýlékárny, levné prostředky, které zahrnují několik výtažků z různých léčivých rostlin: výtažky šavle, zelený čaj, japonská sopora, hellebore a kaštan.

Krém Antivaricose, preventivní, relaxační - ve složeníkterý zahrnuje také kaštan koní, tavolga a melissa. Krémový gel je vyroben podle původního receptu Agafie Ermakové, známé sibiřské bylinky. Má uvolňující malý analgetický účinek díky kolekci léčivých bylin. Tento krém odstraňuje otok nohou ve večerních hodinách, posiluje stěny cév, je používán jako preventivní prostředek pro křečové žíly.

Venitan - Lék, který obsahuje escinje glykosid získaný ze semen stejného kaštanu. Má velmi příznivý účinek na žilní cévy. Používá se pro bolesti, těžké nohy, křečové žíly a také pro preventivní účely.

Cvičení na nohy s křečovými žilkami

Pokud má člověk dědičnostpredispozice k křečové žíly, jakýchkoli drsných fyzických aktivit, zejména zvedání závaží nebo vážné sportu - silové sporty, jízda na kole, bruslení, běžecké sporty - jsou považovány za nežádoucí, protože je pravděpodobné, že rozvoj křečových žil a jejích komplikací v dospělosti.

Fitness s křečovými žilkamije to lepší ve speciálním kompresním spodním prádle, které se dnes vyrábí ve formě velmi krásných punčoch a punčoch. Lékaři-flebologové důrazně doporučují osobám, které mají křečové žíly nebo již existující nemoci, k léčbě křečových žil pravidelnou terapeutickou a profylaktickou gymnastikou, kterou lze snadno doma provádět.

Navrhovaný soubor cviků pro křečové žíly bylvyvinutý přední ruské a zahraniční odborníky, a to zejména u pacientů s křečovými žilami, v denním provedení jednoduchých cviků - příznaky žilní nedostatečnosti v nohou je snížena, snižuje riziko komplikací a zpomalit progresi onemocnění.

1 cvičení - vyložení nohou žil. Měli byste dýchat rovnoměrně a hluboce se svýma očima zavřenýma, relaxačním, proto byste měli položit polštáře nebo speciální válec pod nohy, aby vaše nohy byly o 20 stupňů nad tělem.

2 Cvičení - provádí se hladce, pomalu. Měli byste si položit nohy, zhluboka se nadechnout a při vydechování ohýbat jednu nohu, vytáhnout koleno k hrudi. S další inspirací narovnejte nohu vertikálně a lehce jej spustíte. Stejné cvičení by mělo být provedeno s druhou nohou.

3 Cvičení pro křečové žíly. Toto hnutí je známé všem, mělo by to být také ležet, představovat si, že jedete na kole, kopat pedály s nohama.

4 Cvičení - Alternativně ohnout a ohýbat nohu dopředu pouze v oblasti kotníku.

5 Cvičení Odpojte a stříhněte prsty střídavě.

6 Cvičení - Zvedněte nohy, ležíte na zádech a položte ruce pod kufr. Otočte oba nohy najednou, pak ven.

7 Cvičení - Neroztrhněte ponožky z podlahy a kráčejte na místě.

8 Cvičení - nohy dohromady, ruce podél těla, zhluboka se nadechnout, pomalu vstát na prsty, při výdech - návrat do výchozí pozice.

9 Cvičení - Ležení, ohýbání nohou, neodtrhávání nohou od podlahy. Současně položte ruce na boky. Při vdechování zvedněte hlavu a tělo, zatímco ruce klouže k kolena. Po výdechu se vraťte do výchozí polohy.

10 Cvičení je nožní cvičení ve vzpřímené poloze, to je děláno vleže, ruce podél kufru, je nutné střídat střídavě nohy, rovnoměrně dýchat.

11 Cvičení pro křečové žíly - Ohnout nohy v klíně, ležet na zádech, aniž byste si nohy z podlahy. S pomalým vydechováním, nakreslete žaludek a naopak, s pomalou inspirací - nafoukněte žaludek.

12 Cvičení - Umístěte nohy pod úhlem 20stupňů a ležet na zádech, přitiskněte malý polštář mezi nohy. Ohneme dolní část zad pomalu a vdechujeme, zatímco trháme hýždě z postele. Při vydechování se vraťte do výchozí polohy.

13 Cvičení - postavte se, nohy dohromady, ruce podél těla, vdechujte, vezměte si ramena zpátky, na výdech - uvolněte ramena a snižte hlavu dopředu.

14 Cvičení - Ležení, nohy v úhlu 20 stupňů. Ohnout jednu nohu, přitáhněte koleno k hrudi a omotávejte paže kolem nohy. Pak pomalu narovnejte nohu, zatímco se vaše ruce sklouznou po tele do kolena a pevně zaklapnou nohu. Spusťte nohu a ruce se přesaďte přes stehno. Stejné cvičení pro druhou nohu.

15 Cvičení - Po cvičení byste měli mít na nohou kontrastní sprchu. Proud studené vody se střídá teplou vodou po dobu 5-10 minut.

Článek je užitečný, aktuální. Ale poněkud pesimistické. Ukazuje se, že v případě, že je predispozicí k křečové žíly nebo byly hvězdy, a vystoupil věnce, to nevyhnutelně povede k operaci. Profylaxe nebo ne - výsledek je jeden. Podle mého názoru se jedná o jeden z mýtů. V počáteční fázi velmi důležité mít každodenní cvičení, plavání, gymnastika, vyloučení ze stravy škodlivých produktů, koupele, kontrastní sprchy, kompresní oděv, odvary a nálevy z bylin, zejména na základě kaštanu, lísky, řezník a další. Přírodní masti, připravené doma. Obecně platí, aktivní prevence a po celý život. Můžete obnovit nebo minimalizovat patologické změny.

Souhlasím, ale skutečností je, že jen velmi málo lidíupozorňuje na vznikající "hvězdy" a věnce, dokud se necítí bolest nebo jiné nepohodlí. A nikdo, jistě, nikdo není zapojen do prevence v mladém věku, koupele a odvarky, přírodní masti, gymnastiku atd. Ti, kteří se velmi milují a mohou si dovolit věnovat tolik času péči o své tělo - ano, mohou proces pozastavit. Ve zmatku moderního života městského filistina - je to téměř nerealistické, smutné, jak se může zdát ...

Mám křečové žíly pouze na jednompravá noha Pravdou je docela dlouho, protože dědičnost a tvrdé práce zde chtějí pro probyvat samotného, ​​protože silněji nebolí vyléčení a teď se bojím dokonce být dobrým soudcem?

Přidat komentář Zrušit odpověď